si eu, admin chiar la un isp
dar nu am inteles bine pentru ce spunem ca fol numai linux, in fine numai,
eu home am multe sisteme (win2k, linux, solaris, win98), iar curent home fol
win2k, ca asta fol mama, eu mai rar lucrez acasa, numai inainte de culcare
mai verific mailu din win2k, dar din cate imi amintesc linuxu are kppp care
are in opriuni CHAP, PAP, astea nu merg????
oricum o indexare a userilor de linux o gasesti la linuxcounter, si eu sunt
nu stiu ce nr....
C
>From: Dragos Boca <[EMAIL PROTECTED]>
>Reply-To: [EMAIL PROTECTED]
>To: [EMAIL PROTECTED]
>Subject: [rlug] Re: Obisnuinta sau este de vina Linux
>Date: Wed, 27 Dec 2000 22:41:20 +0200
>
>On Wed, Dec 27, 2000 at 09:53:59PM +0200, Cosmin Chiru wrote:
> > Dar, cred ca nu are rost sa-l facem daca exista foarte multi useri care
> > au
> > si Win instalat pe comp-uri. So...cati dintre voi aveti numai linux pe
> > hdd? Iar aici ma refer si la cei care folosesc linux si acas'...ca
> > adminii
>Eu
>
>--
>Dragos Boca <[EMAIL PROTECTED]>
>
>---
>Send e-mail to '[EMAIL PROTECTED]' with 'unsubscribe rlug' to
>unsubscribe from this list.
>
_________________________________________________________________________
Get Your Private, Free E-mail from MSN Hotmail at http://www.hotmail.com.
---
Send e-mail to '[EMAIL PROTECTED]' with 'unsubscribe rlug' to
unsubscribe from this list.