On Thu, 28 Dec 2000, Arny wrote: > ja .. me too cu juma de norma ...ca la servici imi tre ofice-u ca am o > gramada de oferta de facut zilnic si cind am timp hop in linuxa ... :P s-a inventat starrrrrorifice.. de la Sun.. :P io il folosesc mai cu spor decat ms-win-of-bullshit --- Send e-mail to '[EMAIL PROTECTED]' with 'unsubscribe rlug' to unsubscribe from this list.
- [rlug] Re: Obisnuinta sau este de vina Linux Tiberiu Atudorei
- [rlug] Re: Obisnuinta sau este de vina Linux Arny
- [rlug] Re: Obisnuinta sau este de vina Linux Diana Cionoiu
- [rlug] Re: Obisnuinta sau este de vina Linux Tiberiu Atudorei
- [rlug] Re: Obisnuinta sau este de vina Linux Ciprian Niculescu
