On Thu, 28 Dec 2000, Arny wrote:

> ja .. me too cu juma de norma ...ca la servici imi tre ofice-u ca am o
> gramada de oferta de facut zilnic si cind am timp hop in linuxa ... :P

s-a inventat starrrrrorifice.. de la Sun.. :P

io il folosesc mai cu spor decat ms-win-of-bullshit


---
Send e-mail to '[EMAIL PROTECTED]' with 'unsubscribe rlug' to 
unsubscribe from this list.

Raspunde prin e-mail lui