On Monday 12 January 2004 18:04, you wrote:
> awstats
>
> cauta pe freshmeat.net ...mai retin homepage-ul..... e mai frumusel si mai
> configurabil decit webalizer.
>
> Alex Iruc
>

        intreb si eu acuma: cat sunt de reale (precise)? ma intereseaza in special 
contorizarea traficului, aia cu cate clickuri, de unde, lalala nu sufar dupa 
ea. Oricum awstat paraca e un pic mai dragutz decat webalizer. Parere 
personala.
        Cuprinde tot traficul facut? sau mai ramane pe langa ?

        Catalin

--- 
Detalii despre listele noastre de mail: http://www.lug.ro/


Raspunde prin e-mail lui