Toate rapoartele sunt bazate pe logurile de la httpd, deci detii controlul
asupra ceea ce se logheaza... vezi doacele la apache, desi sincer nu cred ca
vei avea nevoie sa modifici ceva decit in cazuri mai speciale. Este foate
detaliat, de altfel poti sa arunci o privire direct in loguri si sa te uiti
cam ce info se gaseste p-acolo. Daca crezi ca ai nevoie de mai multe detalii
http://httpd.apache.org te va lamuri cum le obtii.


Alex Iruc

----- Original Message ----- 
From: "Catalin" <[EMAIL PROTECTED]>
To: <[EMAIL PROTECTED]>
Sent: Tuesday, January 13, 2004 7:55 AM
Subject: [rlug] Re: Statistica server web


> On Monday 12 January 2004 18:04, you wrote:
> > awstats
> >
> > cauta pe freshmeat.net ...mai retin homepage-ul..... e mai frumusel si
mai
> > configurabil decit webalizer.
> >
> > Alex Iruc
> >
>
> intreb si eu acuma: cat sunt de reale (precise)? ma intereseaza in special
> contorizarea traficului, aia cu cate clickuri, de unde, lalala nu sufar
dupa
> ea. Oricum awstat paraca e un pic mai dragutz decat webalizer. Parere
> personala.
> Cuprinde tot traficul facut? sau mai ramane pe langa ?
>
> Catalin
>
> --- 
> Detalii despre listele noastre de mail: http://www.lug.ro/
>
>
>
>



--- 
Detalii despre listele noastre de mail: http://www.lug.ro/


Raspunde prin e-mail lui