Toate rapoartele sunt bazate pe logurile de la httpd, deci detii controlul asupra ceea ce se logheaza... vezi doacele la apache, desi sincer nu cred ca vei avea nevoie sa modifici ceva decit in cazuri mai speciale. Este foate detaliat, de altfel poti sa arunci o privire direct in loguri si sa te uiti cam ce info se gaseste p-acolo. Daca crezi ca ai nevoie de mai multe detalii http://httpd.apache.org te va lamuri cum le obtii.
Alex Iruc ----- Original Message ----- From: "Catalin" <[EMAIL PROTECTED]> To: <[EMAIL PROTECTED]> Sent: Tuesday, January 13, 2004 7:55 AM Subject: [rlug] Re: Statistica server web > On Monday 12 January 2004 18:04, you wrote: > > awstats > > > > cauta pe freshmeat.net ...mai retin homepage-ul..... e mai frumusel si mai > > configurabil decit webalizer. > > > > Alex Iruc > > > > intreb si eu acuma: cat sunt de reale (precise)? ma intereseaza in special > contorizarea traficului, aia cu cate clickuri, de unde, lalala nu sufar dupa > ea. Oricum awstat paraca e un pic mai dragutz decat webalizer. Parere > personala. > Cuprinde tot traficul facut? sau mai ramane pe langa ? > > Catalin > > --- > Detalii despre listele noastre de mail: http://www.lug.ro/ > > > > --- Detalii despre listele noastre de mail: http://www.lug.ro/
