On Tuesday 13 January 2004 10:30, you wrote:
> Toate rapoartele sunt bazate pe logurile de la httpd, deci detii controlul
> asupra ceea ce se logheaza... vezi doacele la apache, desi sincer nu cred
> ca vei avea nevoie sa modifici ceva decit in cazuri mai speciale. Este
> foate detaliat, de altfel poti sa arunci o privire direct in loguri si sa
> te uiti cam ce info se gaseste p-acolo. Daca crezi ca ai nevoie de mai
> multe detalii http://httpd.apache.org te va lamuri cum le obtii.
>
>
> Alex Iruc
>

        Intreb deoarece, actualul meu provider de hosting imi da un trafic efectuat, 
dar in acelasi timp am si awstat si webalizer pe site. Si contorizarile 
difera foarte tare. Cam cu 40-50 % e mai mult la ce imi spune el contorizat 
decat ce raporteaza awstat si webalizer. 
        Acuma nu m-ar deranja tare daca in loc de 1 Gb imi zice ca am facut doi, 
problema e ca in loc de 15 - 20 Gb cat imi propusesem o sa-mi zica ca am 
facut 30 sau peste.
        El zice ca mai este ceva trafic facut de mysql (in esenta am un forum care 
imi face o multime de trafic) care awstat si webalizer nu il prind, desi eu 
zic ca oricum codul php se executa pe server si spre user se trimite 
rezultatul deci nu ar trebui sa scape nimica.
        daca gresesc plssss, sa ma corectati.
        Multumesc.
        Catalin.

--- 
Detalii despre listele noastre de mail: http://www.lug.ro/


Raspunde prin e-mail lui