|
Da. Conform normelor fiscale intrate in
vigoare la 1.01.2005. De fapt e un impozit in avans. La sfarsitul anului se face
o reglare. E obligatoriu la sursa. In 2005 e 10%. In 2004 a fost
15%.
Cristian
|
- [romania_eu_list] AFTER THE "HAPPY NINETIES".... Cristian Nitulescu
- [romania_eu_list] AFTER THE "HAPPY NINETIES&q... Vasile Ernu
- Re: [romania_eu_list] drepturi de autor Georgiana Ilie
- Re: [romania_eu_list] drepturi de autor Codruta
- Re: [romania_eu_list] drepturi de autor Mihaela Birceanu
- Re: [romania_eu_list] drepturi de autor MINORITATI

