From: Lucian Branea <[EMAIL PROTECTED]>

> in cazul drepturilor de autor - impunerea (de 10%) se face obligatoriu
> la sursa sau nu?

Eu stiu ca se face obligatoriu la sursa - cu toate ca la BR cei de la Fisc
au scaldat-o, ba ca asa, ba ca la beneficiar (CULMEA! pe acelasi
contract!!!).
Mai stiu ca imp. era de 15% (nu 10) iar acum, cu impozitarea unica, e de
16%.

Daca stie cineva altceva, chiar as fi recunoscatoare pentru informatii "de
ultima ora".

Codruta


--
"Let me know, that at least, she will try
Then she'll be a true love of mine"

www.nuclearinfo.ro


EuroAtlantic Club: http://www.europe.org.ro/euroatlantic_club/






Yahoo! Groups Sponsor
ADVERTISEMENT
click here


Yahoo! Groups Links

Raspunde prin e-mail lui