Multumesc, multumesc, eu cred ca pe lista asta sunt o multime de oameni
treji, asta de multi ani, poate nu e cazul sa evaluati "gradul de trezie" al
romanilor numai dupa traficul pe site-ul Dvs.!
Cand am sa fiu interesat despre caracterul lui Videanu poate am sa intru pe
el, deocamdata nu mi se pare un "subiect" adevarat (spre deosebire de
problemele patrimoniului care nu cu Videanu au legatura).

Vasile


On 1/25/07, Romania News <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

As dori sa va spun ca tara se trezeste !
Am gasit (urmarind de unde vine traficul pe situl romanianews.net ) doua
discutii de forum pe doua situri de masini ! Identitatea nationala, salvarea
si apararea ei se trezeste la viata si in Romania ! Si romanii isi iubesc
istoria !
Forumuri cu subiecte despre salvarea Policlinicii Coltea si a Pietei
Revolutiei !
Aceste subiecte pe forumurile de masini nu au fost create de mine, insa si
eu am pus petitiile despre Policlinica Coltea si despre Centrul istoric -
Piata Revolutiei pe mai multe forumuri: desprecopii.com ,
forum.softpedia.com , etc.

Raspunde prin e-mail lui