Interesant si util.  Si cat costa -- intrebarea, sau mai bine zis
raspunsul?  Taxati la ora, sau cum?

On 1/25/07, Radu Florea <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

   Lucian, se pare ca n-ai negociat cu cine trebuie. [image: :)] Data
viitoare, insa, ai pe cine sa intrebi!

Radu Florea (www.strategicus.ro)

--- In [email protected], "Lucian Branea" <[EMAIL PROTECTED]>
wrote:
>
> > "Mii de euro", asha?
>
> Am banuit eu ca acestia mi-au tras o tzeapa ultima oara, dar n-am crezut
ca asa rau...
>
> Eu personal o sa astept data de 1 februarie, sa vad 'episodul 1' -
si deabia dupa aceea ma pling la Protectia Consumatorului...



Raspunde prin e-mail lui