Interesant si util. Si cat costa -- intrebarea, sau mai bine zis raspunsul? Taxati la ora, sau cum?
On 1/25/07, Radu Florea <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Lucian, se pare ca n-ai negociat cu cine trebuie. [image: :)] Data viitoare, insa, ai pe cine sa intrebi! Radu Florea (www.strategicus.ro) --- In [email protected], "Lucian Branea" <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > > "Mii de euro", asha? > > Am banuit eu ca acestia mi-au tras o tzeapa ultima oara, dar n-am crezut ca asa rau... > > Eu personal o sa astept data de 1 februarie, sa vad 'episodul 1' - si deabia dupa aceea ma pling la Protectia Consumatorului...

