Domnule Dimofte, in mesajele postate anterior am precizat destul de clar aceste lucruri si nu vreau sa plictisesc co-listenii din nou cu ele. Va invit sa vizitati www.strategicus.ro <http://www.strategicus.ro> pentru detalii suplimentare sau sa-mi scrieti la [EMAIL PROTECTED] <mailto:[EMAIL PROTECTED]> .
Bineinteles ca nu taxam la ora, ca doar nu suntem salon de masaj! :) Radu Florea --- In [email protected], "Catalin Dimofte" <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > Interesant si util. Si cat costa -- intrebarea, sau mai bine zis raspunsul? Taxati la ora, sau cum?

