Domnule Dimofte, in mesajele postate anterior am precizat destul de clar
aceste lucruri si nu vreau sa plictisesc co-listenii din nou cu ele. Va
invit sa vizitati www.strategicus.ro <http://www.strategicus.ro>  pentru
detalii suplimentare sau sa-mi scrieti la [EMAIL PROTECTED]
<mailto:[EMAIL PROTECTED]> .

Bineinteles ca nu taxam la ora, ca doar nu suntem salon de masaj! :)

Radu Florea

--- In [email protected], "Catalin Dimofte"
<[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> Interesant si util. Si cat costa -- intrebarea, sau mai bine zis
raspunsul? Taxati la ora, sau cum?

Raspunde prin e-mail lui