Astia de la bucharest-ring sunt cam neseriosi. Le-am trimis un mail acum vreo doua saptamani in care le sugeram ca nu ar strica, ca o dovada de seriozitate, sa modifice data din fraza care apare in prima stire de pe pagina: "Astazi, 28 noiembrie 2007, in prezenta Primarului General..." Nu au modificat nimic...
Vali On 1/31/07, Mircea Balaceanu <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > pentru pasionatii de automobile un alt eveniment inclus in campionatul > FIA GT va avea loc intre 18-20 mai in Bucuresti, detalii si rezervari > de bilete pot fi facute la http://www.bucharest-ring.ro [Non-text portions of this message have been removed]

