Am intrat pe site dar nu stiam ce e cu setul de fotografii cu masini A fost oprezentare a masinilor? Doar atat? Ce a fost in toamna?
Da, avionul acela Buc-Cv e proapsta introdus dar nu cred ca va dura pt ca nu stiu ce solicitari vor fi. S-a pierdut gustul zbrului cu avionul pe distanta asta Pana la urma cu o maisna buna te rezolvi lejer. Se zice ca e sustinuta cursa de cererile adminitratiei din judetele Olteniei. Sa vedem...

