--- In [email protected], "[EMAIL PROTECTED]" <[EMAIL PROTECTED]> 
wrote:
>
> Ce trebuia sa modifice? anul sau luna?..:)
> Cursa urmeaza sa fie sua a fost?..:)
> poate o includ in agenda mea..:)

cursa nu a fost... urmeaza sa fie, in luna mai. credeam ca te'ai uitat
pe pagina lor web - apropo, de ieri pana azi au schimbat designul
paginii web - au omis sa corecteze ceea ce le'a semnalat Vali

asta este o cursa care nu trebuie ratata Marius (de fapt, sunt mai
multe curse in trei zile de eveniment - v. cupa logan, etc). bolizi de
450-600CP, Casa Poporului invaluita in fum (motoare ambalate
nebuneste, cauciucuri incinse + berea si mititeii de rigoare) iti dai
seama cate televiziuni si cati vizitatori vor fi.. ? 

OMG - numai la Helsinki si la Monte Carlo s'a mai vazut asa ceva :) 

ca sa ajungi mai repede la Bucuresti poti sa iei in considerare
avionul - tarom a introdus 2 curse saptamanale cu destinatia Craiova -
mai multe detalii poti sa gasesti aici:

http://www.adevarulonline.ro/articole/curse-regulate-intre-craiova-si-bucuresti/301180

mircea

Raspunde prin e-mail lui