--- In [email protected], "[EMAIL PROTECTED]" <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > Ce trebuia sa modifice? anul sau luna?..:) > Cursa urmeaza sa fie sua a fost?..:) > poate o includ in agenda mea..:)
cursa nu a fost... urmeaza sa fie, in luna mai. credeam ca te'ai uitat pe pagina lor web - apropo, de ieri pana azi au schimbat designul paginii web - au omis sa corecteze ceea ce le'a semnalat Vali asta este o cursa care nu trebuie ratata Marius (de fapt, sunt mai multe curse in trei zile de eveniment - v. cupa logan, etc). bolizi de 450-600CP, Casa Poporului invaluita in fum (motoare ambalate nebuneste, cauciucuri incinse + berea si mititeii de rigoare) iti dai seama cate televiziuni si cati vizitatori vor fi.. ? OMG - numai la Helsinki si la Monte Carlo s'a mai vazut asa ceva :) ca sa ajungi mai repede la Bucuresti poti sa iei in considerare avionul - tarom a introdus 2 curse saptamanale cu destinatia Craiova - mai multe detalii poti sa gasesti aici: http://www.adevarulonline.ro/articole/curse-regulate-intre-craiova-si-bucuresti/301180 mircea

