Hello Romani de pretutindeni. Am ocazia sa ma adresez poate multor mii 
de romani din Romania-Sua.
Eu locuiesc in Dubai ( deci sunt in afara axei Romania-Sua) dar m-am 
gindit ca poate as potea fi acceptata deoarece calatoresc in SUA 
destul de mult si iubesc aceasta tara!!!
Vin la vara in vizita din nou si voi calatori in mai multe orase si ar 
fi cool daca m-as intilni cu comunitatile romanesti.
Deasemenea daca cineva are de gind sa viziteze meleagurile orientului 
mijlociu, as putea aranja cazare la mine sau prietenii mei si nea-m 
putea intilni.
Astept vesti, povesti, intrebari, curiozitati...
Mihaela

Raspunde prin e-mail lui