Buna 
  daca vii in USA merita sa vezi " Evergreen State" - Washigton 
  Este statul cel mai verde din USA , ai ocean ,plaja ,munti,cascade si nu in 
ultimul rand  rock alternativ (Nirvana-Foo Fighters, Stone Temple Pilots,Pearl 
Jam ,Alice in Chains si Queensryche )
  Seattle ii un oras cu iz european plin de Starbucks-uri  si de microsoft-isti 
care isi beau cafelele  gandinduse la  imbogatirea lui Bill Gates .
  Florin
    .

 
         

       
---------------------------------
Ahhh...imagining that irresistible "new car" smell?
 Check outnew cars at Yahoo! Autos.

[Non-text portions of this message have been removed]

Raspunde prin e-mail lui