Buna
daca vii in USA merita sa vezi " Evergreen State" - Washigton
Este statul cel mai verde din USA , ai ocean ,plaja ,munti,cascade si nu in
ultimul rand rock alternativ (Nirvana-Foo Fighters, Stone Temple Pilots,Pearl
Jam ,Alice in Chains si Queensryche )
Seattle ii un oras cu iz european plin de Starbucks-uri si de microsoft-isti
care isi beau cafelele gandinduse la imbogatirea lui Bill Gates .
Florin
.
---------------------------------
Ahhh...imagining that irresistible "new car" smell?
Check outnew cars at Yahoo! Autos.
[Non-text portions of this message have been removed]