Mai rau....sunt un fel de mini...supermaket-uri. Doar o mica parte a farmaciei e farmacie...in rest gasesti acolo cam tot ce vrei, inclusiv sa iti printezi pozele din aparatul digital. Eu laptele il cumpar de la farmacie, e mai ieftin de multe ori decat in oricare alta parte. In ceea ce priveste farmacia ai posibilitatea cu un telefon inainte si o programare sa vii cu masina la gemulet si sa iti ridici medicamentele. Nu poti ridica insa nimic in acest fel fara prescriptie medicala. De fapt aici foarte putine medicamente sunt fara prescriptie. Cam asa arata o" drive trough pharmacy"
http://www.defenselink.mil/news/Apr1999/9904062a.jpg Iar daca chiar vreti sa vedeti ce fac pensionarii aici vizitati acest site...nu este acolo nici o exagerare si nici o poza trucata: http://www.thevillages.com/recreation/recreation.htm Cu bine, Camelia --- In [email protected], <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > Sunt farmacii fast-food?..:))) > > Marius Dobrin > www.inda.ro > www.geocities.com/marius_dobrin > www.geocities.com/revista_pasager > > [Non-text portions of this message have been removed] >

