În data de 17 martie 2013, 15:33, Andrei Duma
<[email protected]> a scris:
> Salutare!
>
> Rămăsese că facem un fotbal după sesiune, dar n-am făcut. Încercăm să
> recuperăm săptămâna asta? Vineri seară, poate?
>

Salut,

Eram maxim 7 oameni trecuți în doodle, astfel ca nu am putut sa mai
mergem atunci. Putem juca de acum (văd că se mai încălzește), dar
personal aș prefera să mai așteptăm 2-3 săptămâni pentru a nu fi frig
seara.

Andrei
_______________________________________________
http://lists.rosedu.org/listinfo/rosedu-general
http://lists.rosedu.org/guidelines - Mailing List Guidelines

Raspunde prin e-mail lui