În data de 17 martie 2013, 15:33, Andrei Duma <[email protected]> a scris: > Salutare! > > Rămăsese că facem un fotbal după sesiune, dar n-am făcut. Încercăm să > recuperăm săptămâna asta? Vineri seară, poate? >
Salut, Eram maxim 7 oameni trecuți în doodle, astfel ca nu am putut sa mai mergem atunci. Putem juca de acum (văd că se mai încălzește), dar personal aș prefera să mai așteptăm 2-3 săptămâni pentru a nu fi frig seara. Andrei _______________________________________________ http://lists.rosedu.org/listinfo/rosedu-general http://lists.rosedu.org/guidelines - Mailing List Guidelines
