În data de 17 martie 2013, 19:24, Alina Vlăduţu <[email protected]>a scris:
> Joc eu tenis de câmp. :) > > Alina > > Awesome. Am vorbit si cu Gina Dobrescu si a zis ca joaca si ea. So, daca esti dispusa sa inchiriem terenul ala din poli candva ... jucam. Dar sa fie cald ( chiar daca au balon, e mai frumos cand joci in aer liber :P ). Are you in ? -- Oprea Matei
_______________________________________________ http://lists.rosedu.org/listinfo/rosedu-general http://lists.rosedu.org/guidelines - Mailing List Guidelines
