În data de 17 martie 2013, 19:24, Alina Vlăduţu
<[email protected]>a scris:

> Joc eu tenis de câmp. :)
>
> Alina
>
>
Awesome. Am vorbit si cu Gina Dobrescu si a zis ca joaca si ea. So, daca
esti dispusa sa inchiriem terenul ala din poli candva ... jucam. Dar sa fie
cald ( chiar daca au balon, e mai frumos cand joci in aer liber :P ). Are
you in ?


-- 
Oprea Matei
_______________________________________________
http://lists.rosedu.org/listinfo/rosedu-general
http://lists.rosedu.org/guidelines - Mailing List Guidelines

Raspunde prin e-mail lui