Hello,

Am vorbit cu Gina si ne-am gandit ca ar fi foarte dragut sa facem o chestie
de genu ROSedu sports days, in care sa ne miscam putin fizicul ca si-asa
suntem niste sedentari. Asa ca, ma gandeam ca ar fi dragut sa facem ceva cu
premii si chestii d-astea. Orice sport e incurajat asa ca aveti vreo
propunere ? Adica, e cineva in ? Daca nu tine pentru publicul larg, macar
sa facem pentru noi ... Ce ziceti de asa ceva ?

-- 
Oprea Matei
_______________________________________________
http://lists.rosedu.org/listinfo/rosedu-general
http://lists.rosedu.org/guidelines - Mailing List Guidelines

Raspunde prin e-mail lui