Hello, Am vorbit cu Gina si ne-am gandit ca ar fi foarte dragut sa facem o chestie de genu ROSedu sports days, in care sa ne miscam putin fizicul ca si-asa suntem niste sedentari. Asa ca, ma gandeam ca ar fi dragut sa facem ceva cu premii si chestii d-astea. Orice sport e incurajat asa ca aveti vreo propunere ? Adica, e cineva in ? Daca nu tine pentru publicul larg, macar sa facem pentru noi ... Ce ziceti de asa ceva ?
-- Oprea Matei
_______________________________________________ http://lists.rosedu.org/listinfo/rosedu-general http://lists.rosedu.org/guidelines - Mailing List Guidelines
