On Fri, Apr 12, 2013 at 1:09 AM, Bogdan Calapod
<[email protected]> wrote:
> Am revenit cu un draft de mapă pentru ROSEdu Sports Day. What do you think ?
> http://we.tl/6NrkkPvPs8

GG, foarte nice! Am doar o mică sugestie: n-ar fi o idee să lași doar
sigla principală? Mă gândesc că e un pic redundant și în colț și în
centru.

Victor
_______________________________________________
http://lists.rosedu.org/listinfo/rosedu-general
http://lists.rosedu.org/guidelines - Mailing List Guidelines

Raspunde prin e-mail lui