On 12 April 2013 10:44, Victor Carbune <[email protected]> wrote:
> On Fri, Apr 12, 2013 at 1:09 AM, Bogdan Calapod
> <[email protected]> wrote:
>> Am revenit cu un draft de mapă pentru ROSEdu Sports Day. What do you think ?
>> http://we.tl/6NrkkPvPs8
>
> GG, foarte nice! Am doar o mică sugestie: n-ar fi o idee să lași doar
> sigla principală? Mă gândesc că e un pic redundant și în colț și în
> centru.

^ subscriu. Oricum în background se găsește și sigla originală un pic
faded-to-white.
_______________________________________________
http://lists.rosedu.org/listinfo/rosedu-general
http://lists.rosedu.org/guidelines - Mailing List Guidelines

Raspunde prin e-mail lui