http://img823.imageshack.us/img823/8049/rosedusportsdaymapa.png
Cam așa ar arăta fără logo. Păreri ? -----Original Message----- From: [email protected] [mailto:[email protected]] On Behalf Of Tiberiu Barbu Sent: Friday, April 12, 2013 11:11 AM To: Lista principala ROSEdu Subject: Re: [rosedu-general] Propunere : ROSedu Sports day On 12 April 2013 10:44, Victor Carbune <[email protected]> wrote: > On Fri, Apr 12, 2013 at 1:09 AM, Bogdan Calapod > <[email protected]> wrote: >> Am revenit cu un draft de mapă pentru ROSEdu Sports Day. What do you think ? >> http://we.tl/6NrkkPvPs8 > > GG, foarte nice! Am doar o mică sugestie: n-ar fi o idee să lași doar > sigla principală? Mă gândesc că e un pic redundant și în colț și în > centru. ^ subscriu. Oricum în background se găsește și sigla originală un pic faded-to-white. _______________________________________________ http://lists.rosedu.org/listinfo/rosedu-general http://lists.rosedu.org/guidelines - Mailing List Guidelines _______________________________________________ http://lists.rosedu.org/listinfo/rosedu-general http://lists.rosedu.org/guidelines - Mailing List Guidelines
