fakti.org 
<http://fakti.org/alter-america/the-new-york-time-u-njujorku-svakih-17-minuta-umre-po-jedan-zarazeni>
  


The New York Times: У Њујорку сваких 17 минута умре по један заражени


1 minute

  _____  

БРОЈ РЕГИСТРОВАНИХ ИНФИЦИРАНИХ У СЈЕДИЊЕНИМ ДРЖАВАМА ПРИМАКАО СЕ 105.000 

         ЊУЈОРК је главно америчко жариште епидемије коронавируса.

        Такво да у тој престоници крупног капитала, либерализма и глобализма 
већ два дана заражени умиру на сваких 17 минута, у просеку!

        Ово је израчунао и објавио водећи дневни лист глобалиста и либерала The 
New York Times.

        Прецизирао је да је број умрлих у граду већ достигао 450.

        По подацима Универзитета Џонса Хопкинса, укупан број регистрованих 
заражених у Сједињеним Државама приближио се 105.000.

        Стварни број је, нема сумње, осетно већи јер је америчко здравство 
такво и у таквом стању да вероватно не региструје немали број инфицираних.

 

-- 
Srpska Elektronska Informativna Mreža - SIEM
--- 
Ову поруку сте добили зато што сте пријављени на Google групу „Srpska 
Informativna Mreza“.
Да бисте отказали пријаву у ову групу и престали да примате имејлове од ње, 
пошаљите имејл на [email protected].
Да бисте видели ову дискусију на вебу, посетите 
https://groups.google.com/d/msgid/siem/02ec01d605ab%24d011c3e0%2470354ba0%24%40gmail.com.

Reply via email to