<https://static.beta.rs/thumbs/Beta-ojm4zky4y0.250x147.jpg> 
Direktor policije Vladimir Rebić kazao je danas da su do sada procesuirane 
1.253 osobe zbog kršenja policijskog sata, i 678 gradjana zbog neprimenjivanja 
mere samoizolacije.On je naveo da je "dnevno konstantan broj" osoba koje ne 
poštuju mere Vlade i da izmedju 100 i 120 ljudi krši policijski čas, medju 
kojima je 40 starije od 65 godina.Rebić je za televiziju Prva rekao da su do 
sada procesuirane 303 osobe starije od 65 godina koje su prekršile meru 
neizlaska iz svojih domova.Prema njegovim rečima, broj krivičnih prijava je 
smanjen "barem za četvrtinu" u odnosu na početak vanrednog stanja.


View article... 
<http://feedproxy.google.com/~r/betavesti/~3/DC52C0Lvpag/125155-rebic-procesuirane-1-253-osobe-zbog-krsenja-policijskog-casa>
 

-- 
Srpska Elektronska Informativna Mreža - SIEM
--- 
Ову поруку сте добили зато што сте пријављени на Google групу „Srpska 
Informativna Mreza“.
Да бисте отказали пријаву у ову групу и престали да примате имејлове од ње, 
пошаљите имејл на [email protected].
Да бисте видели ову дискусију на вебу, посетите 
https://groups.google.com/d/msgid/siem/02f901d605ac%24de18f660%249a4ae320%24%40gmail.com.

Reply via email to