Ioan-Alexandru Achim <[email protected]> writes:
> sau poti modifica din setarile proiectului, la optiunea General, ai un
> flag acolo care la tine ar trebui sa fie setat la "Use Unicode
> Character Set" si ar trebui pus pe "Use Multibyte Character Set".

Sau poți să scrii la începutul fișierului sursă (așa sunt realizate și
sursele de laborator):

#undef _UNICODE
#undef UNICODE

Răzvan
_______________________________________________
http://elf.cs.pub.ro/so/wiki/resurse/lista-discutii

Raspunde prin e-mail lui