Ioan-Alexandru Achim <[email protected]> writes: > sau poti modifica din setarile proiectului, la optiunea General, ai un > flag acolo care la tine ar trebui sa fie setat la "Use Unicode > Character Set" si ar trebui pus pe "Use Multibyte Character Set".
Sau poți să scrii la începutul fișierului sursă (așa sunt realizate și sursele de laborator): #undef _UNICODE #undef UNICODE Răzvan _______________________________________________ http://elf.cs.pub.ro/so/wiki/resurse/lista-discutii
