Asta era problema. Mersi.

2012/3/10 Razvan Deaconescu <[email protected]>

> Ioan-Alexandru Achim <[email protected]> writes:
> > sau poti modifica din setarile proiectului, la optiunea General, ai un
> > flag acolo care la tine ar trebui sa fie setat la "Use Unicode
> > Character Set" si ar trebui pus pe "Use Multibyte Character Set".
>
> Sau poți să scrii la începutul fișierului sursă (așa sunt realizate și
> sursele de laborator):
>
> #undef _UNICODE
> #undef UNICODE
>
> Răzvan
> _______________________________________________
> http://elf.cs.pub.ro/so/wiki/resurse/lista-discutii
_______________________________________________
http://elf.cs.pub.ro/so/wiki/resurse/lista-discutii

Raspunde prin e-mail lui