Asta era problema. Mersi. 2012/3/10 Razvan Deaconescu <[email protected]>
> Ioan-Alexandru Achim <[email protected]> writes: > > sau poti modifica din setarile proiectului, la optiunea General, ai un > > flag acolo care la tine ar trebui sa fie setat la "Use Unicode > > Character Set" si ar trebui pus pe "Use Multibyte Character Set". > > Sau poți să scrii la începutul fișierului sursă (așa sunt realizate și > sursele de laborator): > > #undef _UNICODE > #undef UNICODE > > Răzvan > _______________________________________________ > http://elf.cs.pub.ro/so/wiki/resurse/lista-discutii
_______________________________________________ http://elf.cs.pub.ro/so/wiki/resurse/lista-discutii
