Salut,

Cum faci pe windows ca sa deschizi initial un fisier pentru scriere (caruia
apoi ii inchizi handle-ul), ca in cele din urma sa il deschizi iar pentru
citire?
Am incercat toate combinatiile posibile la CreateFile, dar nu stiu ce sa ii
mai fac. Nimic nu are sens in api-ul asta. Nu e deloc intuitiv.

Mihai

-- 
Mihail Costea
E-mail : [email protected]
Telephone : +40725245085
_______________________________________________
http://elf.cs.pub.ro/so/wiki/resurse/lista-discutii

Raspunde prin e-mail lui