Salut, Cum faci pe windows ca sa deschizi initial un fisier pentru scriere (caruia apoi ii inchizi handle-ul), ca in cele din urma sa il deschizi iar pentru citire? Am incercat toate combinatiile posibile la CreateFile, dar nu stiu ce sa ii mai fac. Nimic nu are sens in api-ul asta. Nu e deloc intuitiv.
Mihai -- Mihail Costea E-mail : [email protected] Telephone : +40725245085
_______________________________________________ http://elf.cs.pub.ro/so/wiki/resurse/lista-discutii
