Mihail Costea <[email protected]> writes: > O sa mai incerc sa vad ce iese. Poate o fi ceva de la cum am inchis > procesul in care am redirectat iesirea STDOUT pentru scriere.
Încearcă să izolezi comportamentul într-un program simplu, nu în "minishell". Răzvan _______________________________________________ http://elf.cs.pub.ro/so/wiki/resurse/lista-discutii
