Mihail Costea <[email protected]> writes:
> O sa mai incerc sa vad ce iese. Poate o fi ceva de la cum am inchis
> procesul in care am redirectat iesirea STDOUT pentru scriere.

Încearcă să izolezi comportamentul într-un program simplu, nu în "minishell".

Răzvan
_______________________________________________
http://elf.cs.pub.ro/so/wiki/resurse/lista-discutii

Raspunde prin e-mail lui