Mihail Costea <[email protected]> writes:
> Salut,
>
> Cum faci pe windows ca sa deschizi initial un fisier pentru scriere (caruia
> apoi ii inchizi handle-ul), ca in cele din urma sa il deschizi iar pentru
> citire?

Păi de ce nu îl deschizi și pentru scriere și citire de la bun început.

Răzvan
_______________________________________________
http://elf.cs.pub.ro/so/wiki/resurse/lista-discutii

Raspunde prin e-mail lui