Mihail Costea <[email protected]> writes: > Salut, > > Cum faci pe windows ca sa deschizi initial un fisier pentru scriere (caruia > apoi ii inchizi handle-ul), ca in cele din urma sa il deschizi iar pentru > citire?
Păi de ce nu îl deschizi și pentru scriere și citire de la bun început. Răzvan _______________________________________________ http://elf.cs.pub.ro/so/wiki/resurse/lista-discutii
