Па ако ти није јасно о чему се ради, што се онда у то уопште петљаш?
Тадић је био у ненајављеној посети Хрватској, где се сусрео с хрватским 
председником Јосиповићем (онај што је писао тужбу против Србије за "геноцид"). 
И замисли, за такво "дружење" изабрао је дан када је злочиначка НАТО алијанса 
(пре 11 година) отпочела дивљачко бомбардовање Србије! Зар ћеш рећи да је то 
учинио случајно? 
Иако је Тадић био у ненајављеној (неки ће рећи "незваничној", што је нетачно) 
посети, он тамо није отишао као обичан грађанин (нити он може отићи као обичан 
грађанин све док је на тренутној функцији), већ је отишао у име земље Србије 
(на несрећу, као њен председник). 

Оно што теби није познато (а што Тадић добро зна, али свесно крши), јесу строга 
дипломатска правила, која се морају поштовати приликом посете званичника некој 
другој земљи. Не постоји ниједан председник на свету који би себи допустио да 
га сликају испред заставе стране земље, а да ту, поред, не буде истакнута и 
застава његове земље. И ту уопште није важно да ли се ради о броду, возу, 
авиону, аутомобилу или запрежним колима. 

Оно што мене запрепашћује, није то што Тадић понижава државу Србију (он то чини 



To: [email protected]
From: [email protected]
Date: Fri, 26 Mar 2010 11:53:37 -0700
Subject: Re: [sorabia] Hrvatska zastava iza leđa našeg predsednika


















 



  


    
      
      
      Nije mi jasno o cemu se radi. Ocigledno sede na zadnjem delu broda i vidi 
se zastava koja obavezno mora da bude istaknuta na krmi. Ako je fotka 
napravljenja u Srbiji i brod je srpski onda je zbilja golema greska. Cini mi se 
da je to ipak u Hrvatskoj na putu od Pule do Krka.



BV

Vukoticu, zar i vi nasedate glupostima?



________________________________

From: Dusan Vukotic <[email protected]>

To: [email protected]; [email protected]

Sent: Fri, March 26, 2010 10:03:59 AM

Subject: [sorabia] Hrvatska zastava iza leđa našeg predsednika



  



Председник Србије је допустио да седи испред хрватске заставе, а да не 

захтева да се на ту постави и српска. 



Дакле, човек је или малоуман или сасвим свесно ради на гажењу и 

уништавању српског достојанства и српске државности. 



Уверен сам да се ту ради о овоме другом. 



Човек свесно ради против интереса државе Србије. 



Како је могуће да то веома мали број Срба примећује? 



Погледајте: http://i467. photobucket. com/albums/ rr39/vukotic/ Politika/ 
24521_1015017412 6290057_49870370 056.jpg?t= 1269590488 



http://i467. photobucket. com/albums/ rr39/vukotic/ Politika/ 25551_1015017360 
0175057_49870370 056.jpg?t= 1269591080 



http://i467. photobucket. com/albums/ rr39/vukotic/ Politika/ 25551_1015017344 
5840057_49870370 056.jpg?t= 1269591196 



ДВ 



____________ _________ _________ _________ _________ _________ _ 

Hotmail: Powerful Free email with security by Microsoft. 

https://signup. live.com/ signup.aspx? id=60969



[Non-text portions of this message have been removed]



[Non-text portions of this message have been removed]






    
     

    
    






                                          
_________________________________________________________________
Hotmail: Free, trusted and rich email service.
https://signup.live.com/signup.aspx?id=60969

[Non-text portions of this message have been removed]

Одговори путем е-поште