Апсолутно си у праву, Нина.
Томе што си рекла тешко да се ишта може додати, сем да се постави логично
питање: да ли у Србији још увек станују и Срби? Да ми је неко, пре само десетак
година, причао да ћу доживети да видим нестанак Србије, слатко бих му се
насмејао. А данас, такво умирање Србије постаје толико очигледно, да ми се
понекад чини да сањам. Убрзо ће се и Војводина одвојити од Србије (ја то добро
видим овде у Зрењанину; сутра да буде референдум, више од 50 % становника ће
гласати за "независну државу Вијводину"), а потом ће се дићи
муслимани-Санџаклије, и "ослободилачка" војска Шиптара на "југу Србије" (готово
смешно: "југ" који се помера све северније!; и "север", који иде све јужније).
О црној судбини Републике Српске и да не говоримо (Месић је то јасно
наговестио, а реакција Србије на такво ударање у ратне бубњеве била је малтене
одобравајућа).
_________________________________________________________________
Hotmail: Free, trusted and rich email service.
https://signup.live.com/signup.aspx?id=60969
[Non-text portions of this message have been removed]