Хвала Нина,
Мада нашем јадном председнику никакав савет више не може помоћи, а, богме, ни
нама самима. Срби се полако (али сигурно) одричу себе и својих предака. Да није
тако, Србија би се одавно дигла против свих ових страшних понижења. Видите да
ће и резолуција о Сребреници проћи без имало потреса. То може да се деси само
полумртвима, живима никако.
Поздрав,
Душан
_________________________________________________________________
Hotmail: Trusted email with Microsoft’s powerful SPAM protection.
https://signup.live.com/signup.aspx?id=60969
[Non-text portions of this message have been removed]