@Jorieke: *Raf Verbruggen * Stafmedewerker ruimte, mobiliteit en wonen 02 551 13 93
*raf.verbrug...@ambrassade.be <raf.verbrug...@ambrassade.be> is de persoon die je nodig hebt!* Op 1 december 2016 20:25 schreef Marc Gemis <marc.ge...@gmail.com>: > 2016-12-01 18:32 GMT+01:00 joost schouppe <joost.schou...@gmail.com>: > > community_centre=youth_centre is dus niet van toepassing dan? > > Dat is voor het gebouw / terrein, niet voor de feitelijke club volgens > mij. > > Hetzelfde geld bv voor een visclub. Daar kan je de vijver met > leisure=fishing, het gebouw met amenity=community_centre en de > aanwezigheid van een club met een node club=fishing mappen. > > Ik heb dit zelf nog niet al te dikwijls gedaan, maar feitelijk zijn > het 3 verschillende features. Misschien hebben ze elk een > verschillende naam. Ook al gezien dat er 2 clubs 1 sportterrein delen > (bv 2 voetbalclubs of voetbalclub en hondenschool of club voor > windhondenrennen.) > > mvg > > m > > _______________________________________________ > Talk-be mailing list > Talk-be@openstreetmap.org > https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-be >
_______________________________________________ Talk-be mailing list Talk-be@openstreetmap.org https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-be