In welke changeset heeft ze die wijziging gedaan ? Kunnen we dat reverten ? :-)
Serieus, dit is iets dat natural=tree_row;leaf_type=broadleaved;leaf_cycle=deciduous moet zijn. Ik ben geen boomkenner, dus taxus kan ik niet invullen. BTW, landuse=forest betekent niet noodzakelijk landcover=trees. Als de bomen gekapt zijn, staan er voor korte of lange tijd geen bomen op dat perceel. Nog een probleem bij landuse: het aansluiten van bos aan veld/weide als er een pad in het spel is. Op de kaart is het mooi dat er geen wit tussen beide gebieden, maar als gebruiker van de kaart wil je feitelijk weten of het pad niet nog een stukje door het bos gaat (zie foto's [1],[2],[3], op de grens ligt of een stukje in het veld. Dit laatste komt in de praktijk niet zoveel voor. Maar op luchtfoto's komen de kruinen van de bomen altijd verder, de landuse=forest wordt bijna steeds te breed getekend. Dus als je vertrouwd bent met zo'n situaties, pas de kaart aan aub. Maar, sluit geen landuses aan aan lijnen van paden en wegen. Bij wegen is dat gemakkelijk, bij paden met bijna geen breedte toch een aparte lijn tekenen. En voor de die-hards, ook niet eens een lijntje tekenen voor de afsluiting of gracht of een multi-polygon van het gebied maken en de barrier tags op de lijn, de landuse tags op de multi-polygon. Nog een leuk vraagje: behoort een gracht tot het weiland ernaast ? En het gras tussen gracht en weg, is dat ook nog weiland ? m. [1] https://xian.smugmug.com/OSM/OSM-2017/2017-01-08-Bevel-Nijlen/i-FdqB5gs [2] https://xian.smugmug.com/OSM/OSM-2017/2017-01-08-Bevel-Nijlen/i-NvsCQGj [3] https://xian.smugmug.com/OSM/OSM-2017/2017-01-08-Bevel-Nijlen/i-2tm2TzW 2017-01-14 0:06 GMT+01:00 Ben Laenen <benlae...@gmail.com>: > On Friday, 13 January 2017 13:24:39 CET Jasper Michels wrote: >> Momenteel gebruik ik hier: Landuse=forest >> Maar volgens de wiki is dit enkel voor echte bossen. > > But, but, but... > http://www.gva.be/cnt/dmf20160628_02360973/italielei-en-amerikalei-zijn-volgens-joke-schauvliege-bos > :-( > > ;-) > Ben > > > _______________________________________________ > Talk-be mailing list > Talk-be@openstreetmap.org > https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-be _______________________________________________ Talk-be mailing list Talk-be@openstreetmap.org https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-be