Ahoj, asi to ma byt SVG a jednoduse konvertovat to nejde, jedno jsou vektory a jedno bitmapa.
Bye pá 10. 5. 2019 v 16:33 odesílatel Marek <polakma...@centrum.cz> napsal: > > Potřeboval bych poradit, podpora mi napsala že potřebuje ikonky ve formátu > CVG, ale já je mám staženy v BMP a nemůžu přijít na to jak je konvertovat na > požadovaný formát. > Marek Polák > > Rekace od vyvojaru: > > Our developers are currently working on a way to more efficiently handle gas > stations which also have kiosks. The correct behavior should be to display > the gas station brand icon even if there is the kiosk as well. > > For this development, we have created case C2227 and we are looking into ways > to fix it and improve the behavior. I will let you know as soon as I have > more info. Safe travels! > > mahdi > > Vit Semenec via talk-cz wrote on 05/05/2019 01:34 PM: > > Ahoj, > nejprve děkuji za odpovědi, přečetl jsem si je hned, ale jak na webu na ně > odpovědět, je mimo mé schopnosti a do mailu mě to jako v té době > neregistrovanému nepřišlo (neměl jsem jak na vlákno odpovědět, jen bych > nejspíš založil další). > > Ještě další příklady: > Ikona benzínky Shell se v Magic Earth nezobrazuje ještě např. zde. A > tam je co zadané špatně??? > https://www.openstreetmap.org/edit#map=19/50.69258/14.54223 > https://www.openstreetmap.org/edit?way=172860536#map=19/50.03445/14.53629 > > A zde je to OK: > https://www.openstreetmap.org/edit?way=356914203#map=20/50.04682/14.55231 > https://www.openstreetmap.org/edit#map=19/49.98401/14.60295 > > Nemusí být benzinka označená hlavně jako BOD a ne jen jako PLOCHA? > > > U benzínek, jak právě koukám se na označení plochy budovy náhodně používá > Čerpací stanice/Obchodní budova/Průmyslová budova/Budova/Budova občanské > vybavenosti. Ale u většiny je i označena jako bod. > > Tady je dokonce jako plocha Benziny vyznačena nejen budova, ale úplně celá i > zatravněná oblast s parkovištěm: > https://www.openstreetmap.org/edit#map=19/50.22100/15.80720 > > > Moc možností, každý přispěvovatel to pochopí jinak a pak se s daty mají > aplikace nějak poprat :( > > --------------- > Po přečtení příspěvku rekonstrukce multipolygonů, jsem se krapet vyděsil. Je > toho tolik, co začínající přispěvovatel vůbec netuší a jak snadno nevědomky > znehodnodnotí práci někoho jiného. Chybí zde funkce nějakého zámku, na věci > importované z přesného zdroje, nebo takto precizně finálně zadané. > --------------- > > V. > > Dne 05.05.2019 v 10:18 mahdi1234 napsal(a): > > cau, > > trochu sem se na to dival, a vypada, ze pokud je vyplnen jen "brand", tak se > ikona nezobrazi, pokud "name" tak jo (zatim to nebudu v osm doplnovat, at to > muzou spravit v ME). > > https://www.openstreetmap.org/way/50734705 - na mape bez ikony > https://www.openstreetmap.org/way/320770862 - na mape s ikonou > > zaroven pokud ma tag kiosk, tak se zobrazi na mape nakupni kosik, opet si > myslim, ze je logictejsi logo site > > https://www.openstreetmap.org/node/877762987 > > Taky pak spolecne s Markem posilame navrh na doplneni ikon prozatim pro > Benzina, Eurooil, Globus a Makro, klidne dejte navrh pro nakou dalsi vetsi > sit v CR, co se v ME nezobrazi, poslu to asi ve stredu na svatek. > > mahdi > > Marek wrote on 05/02/2019 12:14 PM: > > Hello Marek, > > > Thank you for contacting us. > > > The Magic Earth app has a database with gas station icons which are then > automatically displayed on the map. You do not need to set up something > specific in the settings for that. > > > Can you please give us examples of what gas station icons are not displayed > and in which locations? Screenshots would be ideal to have. > > > Also, if you have any other questions or suggestions, we are here to help. > Safe travels! > > > Best regards, > > Razvan > > Marek Polák > > Jak pise Marek, mapy cca 2 mesice, ted to chvilu trva kvuli nove bete > probihaji posledni 3 tydny (bugiku bylo povicero). Po vikendu by mohla byt > nova verze, takze dalsi update map bude chvili trvat. > > Podpora bezne reaguje do dvou pracovnich dnu - supp...@generalmagic.com > > mahdi > > marek wrote on 04/27/2019 08:07 PM: > > Aktualizace ma probíhá cca jednou za 2 měsíce. > > Podporu mají, tak jím zkusím napsat. > > > > Marek Polák > > > > ______________________________________________________________ > > Od: "Marián Kyral" <mky...@email.cz> > > Komu: talk-cz@openstreetmap.org > > Datum: 27.04.2019 19:21 > > Předmět: Re: [talk-cz] Ikonky čerpacích stanic - Shell, OMV, MOL > > > > On 27. 04. 19 11:47, Vit Semenec via talk-cz wrote: > > Ahoj, > > > > popisuji jak umím :) > > > > V navigaci Magic Earth se mě u některých benzínek zobrazuje ikonka > > konkrétní značky u jiných ne. > > > > Je to tím, že Shell, OMV a MOL mají v iD editoru vlastní skupinu (asi > > dle brand:wikidata ?). > > Možné to je. Dá se to odhadnout tak, že najdeš jednu benzínku, která > ikonu má a druhou, která ji nemám. Pak se porovnají tagy a chybějící se > dodají. Pak se jen počká, jestli se ta benzínka zobrazí i s ikonou. To > bude ale nějakou dobu trvat. Nevím jak často dělají aktualizaci mapových > dat. Bohužel nemají otevřené kódy, takže se to nedá zjistit analýzou kódu. > Nebo se jich můžeš zeptat. Asi budou mít nějakou podporu. > > > Uměl by někdo hromadně vyfiltrovat "Čerpací stanice" a ty co mají v > > názvu Shell překlopit na typ "Shell Čerpací stanice". A obdobně OMV a MOL? > > Ano, uměl ;-) > Začít lze u overpass-turbo.eu: http://overpass-turbo.eu/s/Ijm Pak už > jen nějaká magie kolem ;-) > Ale hodně záleží, kolik by toho bylo. Ony jsou nějaká pravidla pro > strojové editace. > > > Benzina by si to také zasloužila, ale ta tam zavedena samostatně není. > > Až zjistíme, jak to vlastně funguje, je možné to zkusit na tom správném > místě navrhnout. > > Marián > > > > > Vítek - OK4VSA > > > > > > > > > > _______________________________________________ > > talk-cz mailing list > > talk-cz@openstreetmap.org > > https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz > > https://openstreetmap.cz/talkcz > > _______________________________________________ > talk-cz mailing list > talk-cz@openstreetmap.org > https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz > https://openstreetmap.cz/talkcz > > > _______________________________________________ > talk-cz mailing list > talk-cz@openstreetmap.org > https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz > https://openstreetmap.cz/talkcz > > > _______________________________________________ > talk-cz mailing list > talk-cz@openstreetmap.org > https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz > https://openstreetmap.cz/talkcz > > > > > _______________________________________________ > talk-cz mailing list > talk-cz@openstreetmap.org > https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz > https://openstreetmap.cz/talkcz > > > _______________________________________________ > talk-cz mailing list > talk-cz@openstreetmap.org > https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz > https://openstreetmap.cz/talkcz > > _______________________________________________ > talk-cz mailing list > talk-cz@openstreetmap.org > https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz > https://openstreetmap.cz/talkcz _______________________________________________ talk-cz mailing list talk-cz@openstreetmap.org https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz https://openstreetmap.cz/talkcz