Zkus to cestou pres wiki a google kombinaci Zkusi jsem shell nalriklad. https://sco.m.wikipedia.org/wiki/File:Shell_logo.svg
Dne pá 10. 5. 2019 16:55 uživatel Marek <polakma...@centrum.cz> napsal: > Is there a possibility to have these files converted to CVG? Also, the > resolution required is bigger than the files you have sent. > Marek Polák > > > Ahoj, asi to ma byt SVG a jednoduse konvertovat to nejde, jedno jsou > vektory a jedno bitmapa. > > Bye > > pá 10. 5. 2019 v 16:33 odesílatel Marek <polakma...@centrum.cz> napsal: > > > > Potřeboval bych poradit, podpora mi napsala že potřebuje ikonky ve > formátu > > CVG, ale já je mám staženy v BMP a nemůžu přijít na to jak je > konvertovat > > na požadovaný formát. > > Marek Polák > > > > Rekace od vyvojaru: > > > > Our developers are currently working on a way to more efficiently handle > > gas stations which also have kiosks. The correct behavior should be to > > display the gas station brand icon even if there is the kiosk as well. > > > > For this development, we have created case C2227 and we are looking into > > ways to fix it and improve the behavior. I will let you know as soon as > I > > have more info. Safe travels! > > > > mahdi > > > > Vit Semenec via talk-cz wrote on 05/05/2019 01:34 PM: > > > > Ahoj, > > nejprve děkuji za odpovědi, přečetl jsem si je hned, ale jak na webu na > ně > > odpovědět, je mimo mé schopnosti a do mailu mě to jako v té době > > neregistrovanému nepřišlo (neměl jsem jak na vlákno odpovědět, jen bych > > nejspíš založil další). > > > > Ještě další příklady: > > Ikona benzínky Shell se v Magic Earth nezobrazuje ještě např. zde. > A > > tam je co zadané špatně??? > > https://www.openstreetmap.org/edit#map=19/50.69258/14.54223 > > > https://www.openstreetmap.org/edit?way=172860536#map=19/50.03445/14.53629 > > > > A zde je to OK: > > > https://www.openstreetmap.org/edit?way=356914203#map=20/50.04682/14.55231 > > https://www.openstreetmap.org/edit#map=19/49.98401/14.60295 > > > > Nemusí být benzinka označená hlavně jako BOD a ne jen jako PLOCHA? > > > > > > U benzínek, jak právě koukám se na označení plochy budovy náhodně > používá > > Čerpací stanice/Obchodní budova/Průmyslová budova/Budova/Budova občanské > > vybavenosti. Ale u většiny je i označena jako bod. > > > > Tady je dokonce jako plocha Benziny vyznačena nejen budova, ale úplně > celá > > i zatravněná oblast s parkovištěm: > > https://www.openstreetmap.org/edit#map=19/50.22100/15.80720 > > > > > > Moc možností, každý přispěvovatel to pochopí jinak a pak se s daty mají > > aplikace nějak poprat :( > > > > --------------- > > Po přečtení příspěvku rekonstrukce multipolygonů, jsem se krapet > vyděsil. > > Je toho tolik, co začínající přispěvovatel vůbec netuší a jak snadno > > nevědomky znehodnodnotí práci někoho jiného. Chybí zde funkce nějakého > > zámku, na věci importované z přesného zdroje, nebo takto precizně > finálně > > zadané. > > --------------- > > > > V. > > > > Dne 05.05.2019 v 10:18 mahdi1234 napsal(a): > > > > cau, > > > > trochu sem se na to dival, a vypada, ze pokud je vyplnen jen "brand", > tak > > se ikona nezobrazi, pokud "name" tak jo (zatim to nebudu v osm > doplnovat, > > at to muzou spravit v ME). > > > > https://www.openstreetmap.org/way/50734705 - na mape bez ikony > > https://www.openstreetmap.org/way/320770862 - na mape s ikonou > > > > zaroven pokud ma tag kiosk, tak se zobrazi na mape nakupni kosik, opet > si > > myslim, ze je logictejsi logo site > > > > https://www.openstreetmap.org/node/877762987 > > > > Taky pak spolecne s Markem posilame navrh na doplneni ikon prozatim pro > > Benzina, Eurooil, Globus a Makro, klidne dejte navrh pro nakou dalsi > vetsi > > sit v CR, co se v ME nezobrazi, poslu to asi ve stredu na svatek. > > > > mahdi > > > > Marek wrote on 05/02/2019 12:14 PM: > > > > Hello Marek, > > > > > > Thank you for contacting us. > > > > > > The Magic Earth app has a database with gas station icons which are then > > automatically displayed on the map. You do not need to set up something > > specific in the settings for that. > > > > > > Can you please give us examples of what gas station icons are not > displayed > > and in which locations? Screenshots would be ideal to have. > > > > > > Also, if you have any other questions or suggestions, we are here to > help. > > Safe travels! > > > > > > Best regards, > > > > Razvan > > > > Marek Polák > > > > Jak pise Marek, mapy cca 2 mesice, ted to chvilu trva kvuli nove bete > > probihaji posledni 3 tydny (bugiku bylo povicero). Po vikendu by mohla > byt > > nova verze, takze dalsi update map bude chvili trvat. > > > > Podpora bezne reaguje do dvou pracovnich dnu - supp...@generalmagic.com > > > > mahdi > > > > marek wrote on 04/27/2019 08:07 PM: > > > > Aktualizace ma probíhá cca jednou za 2 měsíce. > > > > Podporu mají, tak jím zkusím napsat. > > > > > > > > Marek Polák > > > > > > > > ______________________________________________________________ > > > Od: "Marián Kyral" <mky...@email.cz> > > > Komu: talk-cz@openstreetmap.org > > > Datum: 27.04.2019 19:21 > > > Předmět: Re: [talk-cz] Ikonky čerpacích stanic - Shell, OMV, MOL > > > > > > > On 27. 04. 19 11:47, Vit Semenec via talk-cz wrote: > > > Ahoj, > > > > > > popisuji jak umím :) > > > > > > V navigaci Magic Earth se mě u některých benzínek zobrazuje ikonka > > > konkrétní značky u jiných ne. > > > > > > Je to tím, že Shell, OMV a MOL mají v iD editoru vlastní skupinu (asi > > > dle brand:wikidata ?). > > > > Možné to je. Dá se to odhadnout tak, že najdeš jednu benzínku, která > > ikonu má a druhou, která ji nemám. Pak se porovnají tagy a chybějící se > > dodají. Pak se jen počká, jestli se ta benzínka zobrazí i s ikonou. To > > bude ale nějakou dobu trvat. Nevím jak často dělají aktualizaci mapových > > dat. Bohužel nemají otevřené kódy, takže se to nedá zjistit analýzou > kódu. > > Nebo se jich můžeš zeptat. Asi budou mít nějakou podporu. > > > > > Uměl by někdo hromadně vyfiltrovat "Čerpací stanice" a ty co mají v > > > názvu Shell překlopit na typ "Shell Čerpací stanice". A obdobně OMV a > MOL? > > > > Ano, uměl ;-) > > Začít lze u overpass-turbo.eu: http://overpass-turbo.eu/s/Ijm Pak už > > jen nějaká magie kolem ;-) > > Ale hodně záleží, kolik by toho bylo. Ony jsou nějaká pravidla pro > > strojové editace. > > > > > Benzina by si to také zasloužila, ale ta tam zavedena samostatně není. > > > > Až zjistíme, jak to vlastně funguje, je možné to zkusit na tom správném > > místě navrhnout. > > > > Marián > > > > > > > > Vítek - OK4VSA > > > > > > > > > > > > > > > _______________________________________________ > > > talk-cz mailing list > > > talk-cz@openstreetmap.org > > > https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz > > > https://openstreetmap.cz/talkcz > > > > _______________________________________________ > > talk-cz mailing list > > talk-cz@openstreetmap.org > > https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz > > https://openstreetmap.cz/talkcz > > > > > > _______________________________________________ > > talk-cz mailing list > > talk-cz@openstreetmap.org > > https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz > > https://openstreetmap.cz/talkcz > > > > > > _______________________________________________ > > talk-cz mailing list > > talk-cz@openstreetmap.org > > https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz > > https://openstreetmap.cz/talkcz > > > > > > > > > > _______________________________________________ > > talk-cz mailing list > > talk-cz@openstreetmap.org > > https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz > > https://openstreetmap.cz/talkcz > > > > > > _______________________________________________ > > talk-cz mailing list > > talk-cz@openstreetmap.org > > https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz > > https://openstreetmap.cz/talkcz > > > > _______________________________________________ > > talk-cz mailing list > > talk-cz@openstreetmap.org > > https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz > > https://openstreetmap.cz/talkcz > > _______________________________________________ > talk-cz mailing list > talk-cz@openstreetmap.org > https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz > https://openstreetmap.cz/talkcz > > > > > _______________________________________________ > talk-cz mailing list > talk-cz@openstreetmap.org > https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz > https://openstreetmap.cz/talkcz >
_______________________________________________ talk-cz mailing list talk-cz@openstreetmap.org https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz https://openstreetmap.cz/talkcz