Laba,
Garmin GPSmap 60CSx paieška veikia, nors kažkaip keistokai (o gal tokia Garmin idėja). Yra 4 laukai: region, city, number, street. Region laukas per dalį sekundės pasikeičia į užpilytą "Lithuania", o kitus reikia suvesti. Keistenybės: 1. Visi laukai privalomai turi būti užpildyti. Pvz. jei neįvedi namo numerio, paieškos rezultatų skiltyje rašo "None Found" 2. Vietoj namo numerio galima įvesti tuščią eilutę (t.y. įeiti į lauko redagavimą ir paspausti OK nieko neįvedant) ar neesantį namo numerį, tuomet ras "visus" tos gatvės namus. 3. Randa ne visus namus, kurie yra OSM. Pvz., Laisvės al. randa tik 25, 28, 47, 61, 65, 72, 76, 83, 92, 94, 97, 98, 99, 99, 101, nors OSM matau ir 42, 44, 50, 50A, 56, 58, etc. 4. Randa ne visus miestus/kaimus, pvz. neranda Seredžius. 5. Yra gatvių (kadangi parenkamos iš sąrašo, galima tą pastebėti) kurios prasideda skaičiais. Pvz. "130 Gimnazijos G." ir vienintelis šioje gatvėje rastas namas yra 3 atitinka Gimnazijos g. 3, Kaunas. Kaune gatvės prasideda tik skaičiais 130, 139, 141, 222. Yra netgi adresas 139 20, Kaunas (kur 139 yra gatvės pavadinimas, 20 yra namo numeris) @ 54.84993 23.96661. Tačiau tokiom koordinatėm nėra jokio objekto. Kituose miestuose yra gatvių prasidedančių kitais skaičiais ar sudarytų vien iš skaičių. 6. Galima pasirinkti iš sąrašo gatvę anksčiau nei miestą. Tokiu atveju (kadangi miestą vis tiek reikės pasirinkti) pasirinkus miestą gatvės laukas išvalomas. Pastebėjau, kad yra https://github.com/openstreetmap/mkgmap/blob/master/doc/addresses/address.txt kuriame yra informacijos kitokios nei https://wiki.openstreetmap.org/wiki/Mkgmap/help/options - gal kažką galima išskaityti naudingo... Iki, Mindaugas 2018-03-12 10:09 GMT+02:00 Tomas Straupis <tomasstrau...@gmail.com>: > Sveiki > > Gal kas nors rimčiau nagrinėjotės Garmin žemėlapių kūrimą (mkgmap) > ir galėtumėte padėti su adresų paieška? Mano aparatas (senukas > Colorado) arba nelabai ieško, arba aš nemoku su juo ieškoti (niekada > neturėjau poreikio ieškoti adreso). Tai reikėtų info, ar bent su kokiu > nors aparatu veikia adresų paieška? Ir jei neveikia, ką galima būtų > padaryti. > > Paskutinį kartą richmondas buvo parašęs gerų instrukcijų, pagal jas > buvo pataisytas Garmin žemėlapių generavimas, bet jau praėjo daug > metų. Pasikeitė daug mkmap versijų. > > Ačiū > > P.S. http://garmin.openmap.lt/ > > -- > Tomas > > _______________________________________________ > Talk-lt mailing list > Talk-lt@openstreetmap.org > https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-lt _______________________________________________ Talk-lt mailing list Talk-lt@openstreetmap.org https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-lt