A rendszer fül alatt megtalálod meddig kell aktiválni. Ha lejár az idő akkor sincs baj, csak kiírja a jobb alsó sarokban hogy szerezzen be eredeti windows-t, vagy valami hasonló már nem emlékszem, meg fekete lesz a háttér. Minden évben elfogynak a termékkulcsok, feltehetőleg az érettségire készülés miatt...
slmgr.vbs -rearm (Futtatás rendszergazdaként) Ha jól emlékszem 120 napot lehet ezzel a paranccsal nyerni, és talán 3x lehet megismételni. 2018. június 14. 10:50 Dorozsmai Károly írta, <[email protected]>: > Üdv! > > A laptopomon a Win10-et újratelepítette a rendszergazda kolléga, de nem > aktiválta. A sulis hálózatról próbáltam -- nem megy. Kértem a > rendszergazdától termékkulcsot (semmi sem illegális!), azt nem fogadta el. > Ma kereste a kolléga azt akit kell, azt a szóbeli tájékoztatást kapta, hogy > elfogytak a termékkulcsok... Ilyenkor mi van: Ilyen tényleg van? És: nem > aktiválva meddig lehet használni? (Mondjuk a testreszabhatóság hiánya > eléggé bosszantó...) > > -- > Dorozsmai Károly > > _______________________________________________ > Techinfo mailing list > [email protected] > Fel- és leiratkozás: http://lista.sulinet.hu/mailman/listinfo/techinfo > Illemtan: http://www.szag.hu/illemtan.html > Ügyfélszolgálat FAQ: http://sulinet.niif.hu/ > > -- Tisztelettel: Puskás Tivadar
_______________________________________________ Techinfo mailing list [email protected] Fel- és leiratkozás: http://lista.sulinet.hu/mailman/listinfo/techinfo Illemtan: http://www.szag.hu/illemtan.html Ügyfélszolgálat FAQ: http://sulinet.niif.hu/
