A rendszer fül alatt megtalálod meddig kell aktiválni. Ha lejár az idő
akkor sincs baj, csak kiírja a jobb alsó sarokban hogy szerezzen be eredeti
windows-t, vagy valami hasonló már nem emlékszem, meg fekete lesz a háttér.
Minden évben elfogynak a termékkulcsok, feltehetőleg az érettségire
készülés miatt...

slmgr.vbs -rearm
(Futtatás rendszergazdaként)
Ha jól emlékszem 120 napot lehet ezzel a paranccsal nyerni, és talán 3x
lehet megismételni.




2018. június 14. 10:50 Dorozsmai Károly írta, <[email protected]>:

> Üdv!
>
> A laptopomon a Win10-et újratelepítette a rendszergazda kolléga, de nem
> aktiválta. A sulis hálózatról próbáltam -- nem megy. Kértem a
> rendszergazdától termékkulcsot (semmi sem illegális!), azt nem fogadta el.
> Ma kereste a kolléga azt akit kell, azt a szóbeli tájékoztatást kapta, hogy
> elfogytak a termékkulcsok... Ilyenkor mi van: Ilyen tényleg van? És: nem
> aktiválva meddig lehet használni? (Mondjuk a testreszabhatóság hiánya
> eléggé bosszantó...)
>
> --
> Dorozsmai Károly
>
> _______________________________________________
> Techinfo mailing list
> [email protected]
> Fel- és leiratkozás: http://lista.sulinet.hu/mailman/listinfo/techinfo
> Illemtan: http://www.szag.hu/illemtan.html
> Ügyfélszolgálat FAQ: http://sulinet.niif.hu/
>
>


-- 
Tisztelettel:
Puskás Tivadar
_______________________________________________
Techinfo mailing list
[email protected]
Fel- és leiratkozás: http://lista.sulinet.hu/mailman/listinfo/techinfo
Illemtan: http://www.szag.hu/illemtan.html
Ügyfélszolgálat FAQ: http://sulinet.niif.hu/

válasz