Sziasztok!
Több rendszergazdától is hallottam, hogy neki "sose ment" a sulinetes
aktiválás, ő mindig
MAK kulccsal telepít ninden gépet. Ezt jó lenne helyretenni, és MAK kulcsot
tényleg csak oda
kérni, ahova valóban kell. Bár ilyet nem nagyon tudok elképzelni, max ha valaki
külföldön van
egész tanévben...
Ez az elfogyás ugye csak és kizárólag a MAK kulcsra vonatkozik, a sima KMS-re
nem, igaz?
Köszi, üdv:
TT
_______________________________________________
Techinfo mailing list
[email protected]
Fel- és leiratkozás: http://lista.sulinet.hu/mailman/listinfo/techinfo
Illemtan: http://www.szag.hu/illemtan.html
Ügyfélszolgálat FAQ: http://sulinet.niif.hu/