VAART-bericht van: chefren <[email protected]>


On 2/12/09 9:05 AM, [email protected] wrote:
Ik wil hiermee niet zeggen dat het niet beter kan maar voorlopig ben ik er mee 
tevreden, er zal in de toekomst beslist wel iets beters komen maar moeten we 
daar op wachten?.

Vriendelijk volk die schippers.


Ik denk dat er weinig tot geen reden tot tevredenheid is als je AIS gegevens met tot een half uur vertraging alleen op een "Tresco" kan zien en niet met elke willekeurige HTML browser.


Geef mijn bijvoorbeeld maar eens een URL, linkje, in een mailtje waarin je verwijst naar wat jij op je Tresco ziet.

Ik bedoel zoiets:

<http://maps.google.nl/maps?f=q&source=s_q&hl=nl&geocode=&q=budapest&sll=52.469397,5.509644&sspn=8.310029,8.096924&ie=UTF8&ll=47.493081,19.013214&spn=0.673659,1.52298&z=10>


Ik geef graag toe, bovenstaande ziet er debiel uit, maar klik er op en jij ziet wat ik zie, dat is zinnig communiceren.

AIS en de bijbehorende infrastructuur is een soort van data-eiland, volstrekt onzinnig in deze tijd van de iPhone, waarmee ik bovenstaande =ook= kan zien, want er zit een fatsoenlijke browser in.

Tresco's van de toekomst doen alles via internet, en AIS "pod's" doen in de toekomst ook alles via internet. Nu verder gaan met de uitrol van dat middeleeuwse systeem voor politici en hun gelovigen is


      D    O    M     !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


+++chefren




* Wat doet de markt? Geef je marktindruk op www.vaart.nl/peiling
* Het adres voor reacties en nieuwe berichten: [email protected]
* Afmelden op: [email protected] met tekst: unsubscribe VAART-L


Antwoord per e-mail aan