VAART-bericht van: Harm Bathoorn <[email protected]>
On 10/21/2011 07:53 AM, Nico wrote:
Uit deze opmerking leid ik af dat je niet goed op de hoogte bent/was van de drijvende krachten achter Anton (die het overigens op eigen kracht over het algemeen genomen heel goede deed) Er waren op diverse bestuursfuncties zeer innemende persoonlijkheden met veel ervaring en inzet. Bovendien uit alle lagen van de scheepvaart. Maar een enkeling was in staat zijn rug recht te houden onder de druk van de verladers (en zelfs bank) Ik steek bij wijzen van spreken mijn hand voor in het vuur dat jou opmerking volstrekt onjuist is. De economische omstandigheden waren er gewoon niet naar dat je zonder een grote financiele buffer je op de voorgrond kon treden.
Zoals je nu zelf al aangeeft (en ik reeds aangegeven heb) is dat bestuur dus, om diverse redenen niet goed uit de verf (of op de voorgrond) gekomen. De achterliggende redenen doen helemaal niets af aan mijn constatering dat er geen collectieve smoel was. Doe maar vast een asbest handschoen aan. :)
Jij denkt in poppetjes terwijl ik het heb over een entiteit. -- Geluk, HarM * Vind je VAART!genoten op: http://www.vaart.nl * Het adres voor reacties en nieuwe berichten: [email protected] * Afmelden op: [email protected] met tekst: unsubscribe VAART-L
