VAART-bericht van: Harm Bathoorn <[email protected]>

On 05/22/2012 08:24 AM, anton van megen wrote:
Dit rapport is opgemaakt door het ministerie en behandeld alle
modaliteiten zelfs spoor en luchtvaart. Wat is het doel van het ministerie
om te gogelen ?

Dan zet je mijn "goochelen" in de context van een complot door een overheid. Het is volgens mij veel banaler als dat: Ambtenaren die hun gelijk willen bewijzen (en daarmee hun baan houden), onderzoekers die aanleveren wat gevraagd wordt (menselijk), lobbyisten die hun broodheren dienen door bij onderzoekers en schrijvers vooral hun kant te benadrukken en politici die enkel dat deel eruit lichten waar ze van kunnen profiteren.

Voor complot theorie: De BV Nederland heeft goedkope transport benut om de crisis te bestrijden daarom mochten initiatieven die de prijs zouden kunnen opdrijven, coute que coute niet uitgevoerd worden.


Dat zijn alllemaal rapporten die een bepaald doel dienen,
>  zeker niet de objectieve waarheid zo die al bestaat.
Maar 1 en 1 is 2 tenminste dat hebben we afgesproken, als je daar ook aan
twijfelt.

Ik twijfel nergens zo sterk aan als rapporten die percentages weergeven ipv harde cijfers. Die dienen een doel. Zo kun je ook weergeven dat 7 op 720 doden van de binnenvaart in de transportsector als geheel eigenlijk erg weinig (<1%) is. Zet je het nog eens een keer uit t.o.v. van de verplaatste ton/km wordt het nog maffer en zo kun je nog wel even doorgaan.....denk er eens aan alle jaarlijkse verkeers slachtoffers erbij te tellen waar goederen-vervoer ook direct en indirect bij is betrokken, enz, enz.

Je kunt het kleuren zoals je wilt net waar je heen wilt.

Een hard punt blijft: 7 slachtoffers kun je kennen en betreuren, 720 niet....dat is een statistiek.



--
Geluk,
HarM


* Vind je VAART!genoten op: http://www.vaart.nl
* Het adres voor reacties en nieuwe berichten: [email protected]
* Afmelden op: [email protected] met tekst: unsubscribe VAART-L


Antwoord per e-mail aan