VAART-bericht van: Eric van Dam <[email protected]>

Hallo Vaart, Nico, John

Op 30-5-2012 12:03, Nico schreef:
Het is nu een schreeuw maar waar hebben we het over. Zolang het bedrijf blijft bestaan is het laatste niet aan de orde maar bij een faillissement weer wel. Het is maar net waar de bron-verstrekker op aan stuurt.

Ik ben nu al een uur aan het zoeken waar ik de info nou ook alweer gelezen had.. Maar helaas kan ik het niet meer vinden. Zo gauw ik het gevonden heb (als me dat nog lukt..) zal ik het ff melden hier.

Hoe het precies in elkaar zit is ook niet echt relevant, wie weet staat er ergens nog wel 1,5 miljard cash op de bankrekeningen. Kan ook als het niet als eigen vermogen is ingebracht bijvoorbeeld. Dat stond er gegarandeerd niet bij want dat had me zeker bijgebleven.

Mij gaat het om het algemene en wat ik daar zelf mee kon, en met name was het voor mij mogelijkheden zoeken om mijzelf als starter door die rotcrisis heen te ploeteren. Ik zocht en zoek dat meestal in informatie waar ik wat mee kan om het puzzeltje binnenvaartmarkt een beetje op zn plek te krijgen, dat hadden ze me namelijk ff niet verteld op school ;)

Mvg,

Eric



* Vind je VAART!genoten op: http://www.vaart.nl
* Het adres voor reacties en nieuwe berichten: [email protected]
* Afmelden op: [email protected] met tekst: unsubscribe VAART-L


Antwoord per e-mail aan