VAART-bericht van: "Hein Danser" <[email protected]>

Begin citaat >>Er schijnen nog steeds mensen te zijn die wel rendabel varen. Misschien niet openlijk op deze lijst. Waarom moeten die anderen gaan helpen? Als je buurman het net zo slecht heeft als jij, zul je heus wel wat op kunnen zetten als je er beiden evenveel beter van wordt. Kennelijk is dat beide partijen worden er evenveel beter van niet het geval met de genoemde eisen waaraan de buurman moet voldoen. Anders deden ze wel mee.
einde citaat.
----------------------------------------------------------------------------

Anders deden ze wel mee?????

1- voor oordeel
2- de angst regeert bij veel mensen.
3- Haal daar het onbekende nog eens bij.
4- eerst een investering moeten doen, b.v. tijd en de beloning is ( nog) niet in zicht.
5- eerst een ander en dan doe ik ook mee,

Bij 1 schippers samen werken??? wordt toch nooit iets!! Hebben ze nog nooit voor elkaar gekregen.

Bij 2 bedoel ik: nee zeggen tegen de lading aanbieder en bang bij mislukking, je hoeft niet met hangende pootjes terug te komen??

Bij 3 opzet wordt niet begrepen en meestal miepen over kleinigheden, emotie. Alles tot 110% geregeld willen hebben.

Bij 4 langere tijd tegen de dijk en je weet niet vooruit of het allemaal lukt. of piept de buurman er tussen uit en gaat over jou strijd een voordeel halen, Achterdocht.

Bij 5 afwachtende houding om te kijken of "het" werkt, maar wanneer veel mensen zo denken, gebeurd er niets!!

Voor de mensen die wel rendabel varen, een kleine ploeg. Hoeven toch niet mee te doen???

Mening van Hein Danser.



* Vind je VAART!genoten op: http://www.vaart.nl
* Het adres voor reacties en nieuwe berichten: [email protected]
* Afmelden op: [email protected] met tekst: unsubscribe VAART-L


Antwoord per e-mail aan