VAART-bericht van: "David" <[email protected]>


-Hallo Vaart,


 Er zaten mensen van de Schuttevaer
in het bestuur van het SAB toen het besluit genomen is en daaraan
voorafgaande had men toch echt moeten communiceren. Nog mooier was als men
de sector de kans had gegeven dan ook hun zienswijze te delen, daar had het
SAB en  Rijkswaterstaat misschien ook nog iets van op kunnen steken.


Waarschijnlijk weet je meer feiten en datums dan ik. Ik heb in ieder geval gelezen dat er GEEN bestuurders
van KSV meer in het bestuur van het SAB zitten, zegt Nico

Nico, je WILT het niet weten, je WILT het niet begrijpen. Of (nog erger) je weet het allemaal wel maar probeert hier door woordspelletjes te "winnen" . Lees mijn tekst daar staat dat de betrokkenen er op het moment van besluitvorming bij waren. NU zijn ze uit het SAB bestuur ja, maar dat is NA die besluitvorming. En dat weet jij vast ook wel, of zou je in ieder geval hebben kunnen weten.

Verder gebruik je nu al keer op keer dit medium om op GerVeuger te reageren waarbij je zijn uitspraken aanhaalt die hij heeft gedaan in de Schuttevaer. Waarom ga je niet gewoon naar de Schuttevaersite? Dan kun je hem aanspreken en dan kan hij ook weerwoord geven.

En wat het democratisch gehalte betreft: als je als welke organisatie dan ook denkt te kunnen spreken namens "de sector" dan dien je daar zorgvuldig mee om te gaan en "die sector' te raadplegen. Kijk naar het aantal ondertekenaars van de petitie en zie wat de achterban vindt. Heeft allemaal helemaal niets met ASV te maken, maar met erkennen van de belangen van de groep waarvoor je zegt op te komen. .



* Het adres voor reacties en nieuwe berichten: [email protected]
* Afmelden op: [email protected] met tekst: unsubscribe VAART-L


Antwoord per e-mail aan