VAART-bericht van: Harm Bathoorn <[email protected]>
On 01/11/2014 10:54 AM, Nico wrote:
Een ondernemer die zijn zaakjes goed op orde heeft roomt zijn winst af met pensioen.
Waardoor meteen het volgende probleem ontstaat: Vastzetten op de bank is helemaal niet lucratief, ook niet tegen 10 jaar vast..... integendeel, de ontwaarding is zelfs hoger.
De andere optie is beleggen, met alle [volatiele] risico's van dien, met daar bovenop dat er soorten industrie zijn die ik absoluut niet van geld zou willen voorzien (denk wapen-industrie).
Blijft over: investeren en dan dringt de binnenvaart zich tenslotte op want van vliegen of vrachtwagens heb ik geen verstand.
Dat doe ik dan ook maar of dat nou echt een goed besluit is, is vragelijk. Heb jij al een oplossing? -- Geluk, HarM * Het adres voor reacties en nieuwe berichten: [email protected] * Afmelden op: [email protected] met tekst: unsubscribe VAART-L
