| -----Original Message----- | From: [email protected] [mailto:wikipl-l- | [email protected]] On Behalf Of Patrol110 | Sent: Monday, March 22, 2010 5:30 PM / | Czy ktoś od nas planuje przyjść na środową konferencję organizowaną | przez Kancelarię Prezydenta RP?
A mamy jakieś pomysły?
Pzdr., Janusz "Ency" Dorożyński
_______________________________________________
WikiPL-l mailing list
[email protected]
https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l
