| -----Original Message-----
| From: [email protected] [mailto:wikipl-l-
| [email protected]] On Behalf Of Patrol110
| Sent: Monday, March 22, 2010 5:30 PM
/
| Czy ktoś od nas planuje przyjść na środową konferencję organizowaną
| przez Kancelarię Prezydenta RP?

A mamy jakieś pomysły?

        Pzdr., Janusz "Ency" Dorożyński


_______________________________________________
WikiPL-l mailing list
[email protected]
https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l

Odpowiedź listem elektroniczym