On 03/23/2010 11:11 PM, Dorozynski Janusz wrote: > | -----Original Message----- > | From: [email protected] [mailto:wikipl-l- > | [email protected]] On Behalf Of Patrol110 > | Sent: Monday, March 22, 2010 5:30 PM > / > | Czy ktoś od nas planuje przyjść na środową konferencję organizowaną > | przez Kancelarię Prezydenta RP? > > A mamy jakieś pomysły? > > Pzdr., Janusz "Ency" Dorożyński > nie mamy i nie widzę powodu byśmy miel mieć
masti _______________________________________________ WikiPL-l mailing list [email protected] https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l
