On 03/23/2010 11:11 PM, Dorozynski Janusz wrote:
> | -----Original Message-----
> | From: [email protected] [mailto:wikipl-l-
> | [email protected]] On Behalf Of Patrol110
> | Sent: Monday, March 22, 2010 5:30 PM
> /
> | Czy ktoś od nas planuje przyjść na środową konferencję organizowaną
> | przez Kancelarię Prezydenta RP?
>
> A mamy jakieś pomysły?
>
>       Pzdr., Janusz "Ency" Dorożyński
>
nie mamy i nie widzę powodu byśmy miel mieć

masti

_______________________________________________
WikiPL-l mailing list
[email protected]
https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l

Odpowiedź listem elektroniczym