| -----Original Message-----
| From: [email protected] [mailto:wikipl-l-
| [email protected]] On Behalf Of masti
| Sent: Tuesday, March 23, 2010 11:20 PM
/
| nie mamy i nie widzę powodu byśmy miel mieć
Hm, to stowarzyszenie z jakiego powodu podpisało protest przeciwko RSiUN?
Ale ponieważ faktycznie nie pojawiły się tu pomysły na konferencję "Granice
wolności w Internecie", to mogłem się wypowiedzieć tylko jako ja.
Pzdr., Janusz "Ency" Dorożyński
_______________________________________________
WikiPL-l mailing list
[email protected]
https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l