> | W ważnych sprawach (wygląd i treści na stronie głównej) wolę najpierw
> | uzyskać jakiś feedback (protesty, poprawki), więc zwłoka jest
> | zamierzona. Trzeba dać czas na reakcje, nie każdy Wikipedysta żyje
> | on-line 24 h na dobę. =}
> 
> Słusznie. Dlatego zdaje się w języku prawniczym "bez zbędnej zwłoki" (czyli
> niezwłocznie) podobno oznacza - w ciągu 14 dni. Ale aż tyle nie trzeba
> czekać, choć trwa dyskusja. 
> 
>       Pzdr., Janusz "Ency" Dorożyński
> 

Ostatni feedback trwał 2 lata :D "Jak legalnie kopiować treści z Wikipedii" 
teraz wisi na samym dole - można dać wyżej. Pod powitaniem jest dużo wolnego 
pola, więc pewnie by się dodatkowy krótki tekst zmiescił.

[[user:Kocio/SG]] - pokaż to wreszcie :)

I może powitanie grzeczniej: "Witaj w ..."

przykuta

_______________________________________________
WikiPL-l mailing list
[email protected]
https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l

Odpowiedź listem elektroniczym