> | W ważnych sprawach (wygląd i treści na stronie głównej) wolę najpierw > | uzyskać jakiś feedback (protesty, poprawki), więc zwłoka jest > | zamierzona. Trzeba dać czas na reakcje, nie każdy Wikipedysta żyje > | on-line 24 h na dobę. =} > > Słusznie. Dlatego zdaje się w języku prawniczym "bez zbędnej zwłoki" (czyli > niezwłocznie) podobno oznacza - w ciągu 14 dni. Ale aż tyle nie trzeba > czekać, choć trwa dyskusja. > > Pzdr., Janusz "Ency" Dorożyński >
Ostatni feedback trwał 2 lata :D "Jak legalnie kopiować treści z Wikipedii" teraz wisi na samym dole - można dać wyżej. Pod powitaniem jest dużo wolnego pola, więc pewnie by się dodatkowy krótki tekst zmiescił. [[user:Kocio/SG]] - pokaż to wreszcie :) I może powitanie grzeczniej: "Witaj w ..." przykuta _______________________________________________ WikiPL-l mailing list [email protected] https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l
